Przemysł chemiczny etykiety (GHS) odporne na chemikalia i promienie UV

Etykiety GHS standard BS 5609 drukuj na drukarkach do etykiet Afinia Label - oszczędzaj pieniądze, ograniczaj ilość odpadów i przestrzegaj przepisów

Przemysł chemiczny wymaga odpowiednich etykiet - wprowadź mądrą inwestycję w swój biznes

Przemysł chemiczny zazwyczaj zleca drukowanie etykiet na zewnątrz. Jednak technologia druku przeszła długą drogę i warto zainwestować w drukowanie etykiet we własnym zakresie – zarówno pod względem finansowym, jak i logistycznym.

Drukowanie własnych etykiet oferuje znaczne korzyści w porównaniu z outsourcingiem:

przemysł chemiczny etykiety ghs
oszczędzaj czas drukując własne etykiety

Oszczędzaj czas

eliminując oczekiwanie na dostawę
i opóźnienia

koszty i oszczędności w druku etykiet

Tnij koszty

eliminując przygotowalnie i minima logistyczne

ograniczaj odpady podczas druku etykiet

Ograniczaj odpady

drukując tylko tyle ile potrzeba

poprawiaj niezawodność w druku etykiet

Poprawiaj niezawodność

eliminując błędy produkcyjne
i opóźnienia

Drukuj z urządzeniami Afinia Label na żądanie trwałe i zgodne z GHS etykiety, metki i naklejki produktowe

Zgodność ze standardami etykietowania GHS (Globally Harmonized System) jest wymogiem prawnym dla większości produktów chemicznych – etykiety GHS można drukować na naszych drukarkach. Jeśli coś się zmieni, na przykład przepisy, możesz się zabezpieczyć, przejmując pełną kontrolę nad etykietami swojego produktu.

Standard wytrzymałości BS 5609 - etykieta zgodna z przepisami

Etykiety w standardzie BS 5609 wymagają kleju morskiego i wysokiej odporności na chemikalia, ścieranie, złą pogodę oraz promieniowanie UV. Drukarki Afinia Label są kompatybilne z etykietami o różnej grubości, różnym kleju i przeznaczeniu.

przemysł chemiczny etykiety ghs bs5609

Wyeliminuj opóźnienia i dodatkowe wydatki na produkcję etykiet - sprzedaż, dzierżawa, wynajem urządzeń i drukarek do produkcji etykiet, naklejek i metek

Gdy masz drukarkę etykiet na miejscu, możesz projektować, modyfikować i drukować etykiety tego samego dnia. Całkowicie eliminuje to stres związany z minimalnymi zamówieniami etykiet, wysokimi cenami zakupów oraz opłatami za konfigurację, ekspres lub wysyłkę. Są to wydatki, które mogą podnieść znacznie koszty etykiety.

Drukowanie etykiet we własnym zakresie pozwala kontrolować te koszty i pozwala produkcji dokładnie określać czas wprowadzenia produktu na rynek.

Etykietowanie wewnętrzne - własna produkcja etykiet realnie obniży koszty produktu

Własne drukowanie etykiet ma ogromny potencjał dla producentów chemicznych w zakresie sprzedaży tych samych produktów pod wieloma markami i wzorami. Posiadanie własnej drukarki umożliwia łatwą zmianę projektów i tworzenie gotowych dla klientów produktów w różnych wersjach.

Większość drukarek etykiet GHS używa tylko podstawowych kolorów czerwonego i czarnego. Dzięki urządzeniom Afinia Label możesz z łatwością wydrukować niestandardowe logo, grafikę o jakości fotograficznej, symbole GHS, tekst czy kod kreskowy aby wyróżnić się na tle konkurencji.

Trwale zwiększaj marże zainwestuj w własną linię do produkcji etykiet

Większość firm uzyskuje pełny zwrot finansowy z inwestycji w ciągu zaledwie kilku miesięcy od zakupu. Połączenie niedrogiej technologii druku, całkowitej kontroli logistycznej i minimalnej ilości odpadów składa się na znaczny wzrost wydajności i zysków Twojej firmy.