Afinia Label urządzenia i drukarki do produkcji samoprzylepnych etykiet

Pomagamy firmom tworzyć własne etykiety

Firmy na całym świecie oszczędzają czas i pieniądze dzięki usprawnieniom procesu produkcji etykiet

Zbudowaliśmy reputację poprzez dostarczanie klientom świetnych rozwiązań do druku i wykańczania etykiet, nie zapominając o najważniejszym: o zwrocie z inwestycji.

Bez względu na to czy zlecasz druk etykiet na zewnątrz czy jesteś doświadczonym poligrafem, Afinia Label posiada szerokie spektrum urządzeń do druku i wykańczania etykiet wewnątrz firmy. Korzystając z drukarek niskonakładowych lub przemysłowych dopasowujemy sprzęt na miarę potrzeb zakładu.

Co mówią nasi klienci?

Klienci na całym świecie twierdzą, że nasz profesjonalny sprzęt zwraca się na wiele sposobów:

  • Eliminowanie magazynu przestarzałych etykiet
  • Niższe koszty produkcji względem outsourcingu, druku na arkuszach, czy konkurencyjnych drukarek atramentowych
  • Skrócenie czasu wprowadzenia produktu na rynek dzięki uniknięciu opóźnień w realizacji nowych etykiet
 

Wielu klientów kupuje rozwiązania oferowane przez Afinia Label aby zastąpić „tańsze” urządzenia, redukując koszty druku nawet o 80%. Sama oszczędność w nanoszeniu farby ( tuszu ) sprawia, że wielu klientom zwraca się zakup urządzeń Afinia Label już w 6 miesięcy.

Zwracaj uwagę nie tylko na koszt zakupu, ale również na koszty eksploatacji. “Tańsze” drukarki mogą stać się bardzo drogie w produkcji etykiet, kiedy tylko Twoje nakłady osiągną odpowiedni pułap.

wyceń swoje etykiety kalkulator

Nasza historia

Dział Afinia Label został powołany w 2012 roku aby pomagać w druku i oferować wyspecjalizowane urządzenia w najlepszych na rynku cenach. Kserkop, oferuje rozwiązania dla druku od 1985 roku. Nasze podstawy to szeroka wiedza serwisowa oraz pełna znajomość rynku poligraficznego. Od 2019 roku posiadamy certyfikat ISO 9001:2015.

Portfolio naszych urządzeń zawiera zarówno szybkie drukarki etykiet jak i urządzenia wykańczające, instalowane w 55 krajach. Budujemy parki maszynowe tak, aby zwrot z inwestycji nastąpił tak szybko jak to możliwe. Zyskujemy to dzięki wdrażaniu systemów dopasowanych do specyfiki klienta maksymalnie redukując koszty produkcji. W zależności od wolumenów produkcyjnych, inwestycja może się zwrócić nawet szybciej niż w rok!

Rozejrzyj się po naszej stronie lub po prostu napisz do nas jeżeli masz jakiekolwiek pytania.