Technologia HP Inkjet - termiczna głowica atramentowa do druku etykiet

Dopasowanie dla każdego

HP Inkjet – technologia druku atramentowego HP (TIJ) jest najbardziej uniwersalna w swoim segmencie. Dzięki swoim właściwościom jest to jeden z najczęściej wybieranych silników druku na całym świecie.

Afinia Label i HP Inkjet

HP od zawsze stawia na innowacje dla każdego zmieniając sposób pracy i życia wielu ludzi. Afinia Label wprowadza te innowacje do druku etykiet aby zaoferować niezawodny, wysokiej jakości produkt dla firm chcących zwiększyć swój zwrot z inwestycji.

hp inkjet afinia l301 l501

Afinia Label wprowadziła termiczną technologię druku atramentowego HP do kilku urządzeń drukujących. Afinia Label L301 lub L501,  to ekonomiczne, łatwe w użytkowaniu drukarki, pozwalające na druk profesjonalnych, świetnie wyglądających etykiet.

Dlaczego klienci wybierają silniki HP TIJ?

Niezawodność jest niezbędna przy drukowaniu etykiet. Jest to też kluczowa cechą technologii termicznego druku atramentowego HP. Specjalistyczne systemy druku HP (SPS) zapewniają narzędzia niezbędne do zapewnienia szybkiej i udanej integracji z Twoją firmą. Dzięki tym rozwiązaniom minimalizujemy koszty rozwoju i przyspieszamy produkcję wysokiej jakości etykiet o żywych i ostrych kolorach.

Jako długoletni partner SPS, Afinia Label ma duże doświadczenie we wdrażaniu technologii HP TIJ.