Memjet Inkjet rewolucja druku etykiet pełnokolorowych na żądanie

Niezwykła prostota, szybkość i opłacalność druku - Memjet Inkjet

Memjet nie produkuje drukarek, Memjet produkuje technologię, silniki i rozwiązania, które dostarcza partnerom takim jak Afinia Label. Technologia opiera się na bardzo szybkiej głowicy drukującej, sterowanej przez autorskie chipy Memjet, oprogramowaniu oraz na innowacyjnym tuszu wodnorozcieńczalnym.

Memjet inkjet druk etykiet

Rewolucja w druku kolorowym etykiet samoprzylepnych

Memjet całkowicie zmienia sposób myślenia o druku etykiet. W niektórych przypadkach technologia Memjet otwiera całkowicie nowe kierunki i szanse w prowadzeniu biznesu. Uruchamiając pełnokolorowy druk w wysokiej prędkości wewnątrz swojej firmy, możesz zredukować koszty produkcji, składowania i transportu. Pełnokolorowe etykiety mogą być teraz drukowane na życzenie w dowolnie krótkich seriach, z danymi zmiennymi oraz w niewiarygodnie niskim koszcie.

Technologia Waterfall

Drukarki Afinia Label wspierają technologię “Waterfall”. Nasze kolorowe drukarki w technologii Memjet zawierają 70 400 dysz w głowicy co pozwala na wystrzeliwanie 700 milionów kropel tuszu na sekundę.

memjet inkjet głowica do druku etykiet samoprzylepnych

Silniki Memjet są wydajniejsze, cichsze i nawet do ośmiu razy szybsze. Maszyny te są szybsze nawet od klasycznych czarno-białych drukarek termicznych! Nasza technologia całkowicie zmienia konstrukcję głowicy i wydłuża jej żywotność nawet do milionów wydrukowanych etykiet. Poza tym nieruchome osadzenie głowicy nad przesuwającym się podłożem ogranicza do minimum ruchome części, co znacząco wpływa na zwiększenie niezawodności.

Memjet Inkjet i Afinia Label nowoczesne rozwiązania do druku kolorowych samoprzylepnych etykiet, naklejek i metek

Firma Afinia Label stała się liderem cyfrowego druku etykiet w 2012 roku, współpracując z Memjet w celu wspólnego opracowania komercyjnie opłacalnego rozwiązania do drukowania etykiet. Afinia Label jest obecnie jednym z największych na świecie dystrybutorów drukarek etykiet opartych na silnikach Memjet.

Technologia Memjet sprawia, że nasze cyfrowe, kolorowe drukarki do etykiet, takie jak L701, L801 i L901 są jednymi z najszybszych w swoim segmencie cenowym i  tworzą etykiety, które kosztują do 85% mniej niż wydrukowane na konkurencyjnych urządzeniach.