Napoje - etykiety na produkty, druk personalizowany na żądanie

Zmniejsz koszty i ogranicz ryzyko drukuj własne etykiety

Zlecanie druku etykiet na zewnątrz może być drogie, jeżeli weźmiesz pod uwagę minimalne zamówienia, opłaty za przetwarzanie i dostawę, oraz opłaty za wszelkie żądania zmian. Opóźnienia i ograniczona elastyczność mogą również wpływać na wyniki finansowe i pochłaniać ogromną ilość czasu.

Zabezpiecz swój biznes i ciesz się korzyściami płynącymi z szybkiej i elastycznej produkcji etykiet dzięki własnej drukarce Afinia Label.

Stwórz najbardziej przyciągający wzrok produkt dla klientów z odpowiednią etykietą lub opakowaniem

Klienci często oceniają „książkę po okładce”. Najpierw widzą etykietę, potem wszystko inne. Wysokiej jakości opakowanie jest istotnym narzędziem marketingowym. Nie musi to być skomplikowane – materiały drukarskie, wykończenie, klej i projekt zależą od produktu.

Drukowanie we własnym zakresie zapewnia elastyczność drukowania tylko tego, czego potrzebujesz i kiedy tego potrzebujesz. Dzięki temu druk jest opłacalny, niezależnie od tego co produkujesz.

napoje etykiety na butelki
dane zmienne w etykietsch

Dane zmienne

Dane zmienne, takie jak daty, numery partii, składniki, alergeny i sugestie dotyczące podawania, są proste w implementacji dzięki drukarkom etykiet Afinia Label. Wystarczy wybrać odpowiedni produkt, a drukarka zajmie się resztą.

etykiety na produktach

Rękodzieło

Produkty rzemieślnicze muszą się wyróżniać i przyciągać uwagę. Przeprowadź burzę mózgów, szybko je przetestuj i szybko wydrukuj nowe etykiety w rekordowo krótkim czasie.

koszty i oszczędności w druku etykiet

Oszczędności

Drukowanie etykiet we własnym zakresie jest znacznie tańsze niż outsourcing. Skorzystaj z ogromnych oszczędności nawet na najprostszych etykietach, produkując je na miejscu.

Szybsze dostosowywanie się do promocji, ofert i marketingu - nowe trendy w druku metek, etykiet i naklejek

Wprowadzanie ofert sezonowych, sprzedaży błyskawicznej lub edycji limitowanych wymaga elastyczności i szybkiej produkcji etykiet. Skorzystaj z własnej drukarki, aby szybko zmieniać projekty, wyświetlać informacje o produktach, a następnie drukować i przyklejać etykiety szybciej niż w przypadku zamówienia zewnętrznego.

Chcesz wzbudzić zainteresowanie w mediach społecznościowych lub zareagować na popularne wydarzenie? Utwórz unikalną etykietę i udostępniaj zdjęcia online w ciągu kilku minut. Użyj swojej drukarki, aby zwiększyć swoje możliwości marketingowe, sprzedażowe i produkcyjne.

Wodoodporne kolorowe samoprzylepne etykiety dla chłodzonych napojów

Niektóre napoje muszą znosić cykle wysokich i niskich temperatur, kondensację wilgoci i nieostrożne obchodzenie się z nimi. Pomimo ciężkiego życia etykiety muszą nadal wykazywać minimalne oznaki zużycia i pozostawać na miejscu, a także odklejać się w celu łatwego recyklingu.

Wymagania dotyczące etykiet na napoje są szerokie i zróżnicowane, a wybór najlepszego papieru, wykończenia i kleju ma kluczowe znaczenie dla wykonania doskonałego produktu. Doradzamy wszystkim klientom najlepsze praktyki dotyczące ich etykiet, od zakupu maszyny po wskazówki dotyczące drukowania.

Wodoodporne etykiety z technologią Watershield ™

Zapewniając znacznie większą wodoodporność niż inne tusze wodnorozcieńczalne, technologia Watershield zapewni Ci spokój, bo etykiety przetrwają w lodówce. To sprawia, że Afinia L801 Plus lub L901 Plus jest idealnym sprzętem do drukowania etykiet na napoje.

wodoodporne etykiety

Ekologiczny papier do recyklingu + tworzywa sztuczne najnowsze rozwiązania w druku etykiet, metek i naklejek na produkty

Wpływ na środowisko stał się najwyższym priorytetem dla producentów napojów. Nasze drukarki etykiet mogą korzystać z przyjaznego dla środowiska i nadającego się do recyklingu papieru i etykiet z tworzyw sztucznych, aby pomóc w osiągnięciu celów zrównoważonego rozwoju. Ponieważ większość pojemników na napoje nadaje się już do recyklingu, ważne jest, aby etykiety były równie ekologiczne.

Oczywiście nadal możesz drukować w dowolnym rozmiarze, kolorze, kształcie lub ilości – robisz też trochę więcej dla planety.