Konopie etykiety w przemyśle konopnym pomyśl o własnych opakowaniach

Uprość etykietowanie od nasiona do sprzedaży

Konopie sprostaj przepisom dotyczącym handlu dostosuj własne etykiety i opakowania

Przepisy dotyczące konopi różnią się znacznie w zależności od kraju, a wymagania dotyczące etykietowania produktów stają się coraz bardziej rygorystyczne. Spełnienie tych wymagań jest kluczowe.

Drukowanie we własnym zakresie zapewnia całkowitą elastyczność i kontrolę w celu dostosowania do aktualnych przepisów.

Chroni również Twoją firmę na przyszłość: nawet jeśli przepisy zmienią się z dnia na dzień, możesz szybko reagować, aby Twoje produkty pozostały w pełni zgodne.

Automatycznie dołączaj zmienne dane do własnych etykiet i opakowań.

Technologia drukowania zmiennych danych umożliwia łatwe dostosowywanie treści na każdej etykiecie produktu. Produkcja zgodna z przepisami oznacza, że sprzedawcy detaliczni muszą podawać numery partii, numery zakładu, daty, wartości procentowe mocy. Lista jest długa, a wymagania różne.

Niektóre firmy „doklejają” dodatkowe etykiety ze zmianami na produkt. Nie potrzebujesz etykiety dla swojej etykiety. Nasze standardowe sterowniki dla systemu Windows są zgodne z oprogramowaniem do śledzenia zgodności z przepisami i sprzedażą początkową. O ile masz odpowiednie dane, Twoje produkty też będą je miały.

konopie etykiety i opakowania

Przejmij kontrolę nad swoim towarem, drukuj etykiety, opakowania, metki i naklejki na żądanie.

Wielu przetwórców nie ma całkowitej kontroli nad swoimi zapasami: w jednym tygodniu otrzymują konkretny zestaw odmian z jednej uprawy, w następnym z innej. Przy setkach odmian, produktów i pojemników, zmieniających się przepisach i jednostkach SKU trudno jest zlecać etykiety na zewnątrz bez nadmiernej ilości.

Drukowanie wewnętrzne zapewnia klientom dokładne dane, jednocześnie eliminując zastoje logistyczne. Istnieją również bardziej ogólne korzyści:

oszczędzaj czas drukując własne etykiety

Oszczędzaj czas

eliminując oczekiwanie na dostawę
i opóźnienia

koszty i oszczędności w druku etykiet

Tnij koszty

eliminując przygotowalnie i minima logistyczne

ograniczaj odpady podczas druku etykiet

Ograniczaj odpady

drukując tylko tyle ile potrzeba

poprawiaj niezawodność w druku etykiet

Poprawiaj niezawodność

eliminując błędy produkcyjne
i opóźnienia

Wydłuż życie produktu

Wiele produktów z konopi ma ograniczone okresy przydatności do spożycia. Outsourcing drukowania wymaga czasu, a wszelkie opóźnienia w wysyłce oznaczają, że klienci otrzymują produkty, które nie zawsze są maksymalnie świeże. Typowe procesy zamawiania etykiet i opóźnienia wpływają na Twoją zdolność do dostarczania towarów najwyższej jakości.

Drukowanie etykiet na żądanie pozwala określić czas wprowadzenia produktu na rynek, a nie czas pakowania.

Wyróżnij się z tłumu, zaprojektuj własne opakowania oraz etykiety produktowe.

Przemysł konopny żyje dzięki jasnym, wyrazistym i przyciągającym wzrok opakowaniom. Dzięki pełnej kontroli nad projektem etykiety (i elastyczności wprowadzania zmian w szacie graficznej) możesz wykorzystać pełen zakres możliwości rozwiązań, aby wyróżnić się na tle konkurencji.

konopie etykiety i opakowania